جاذبه هاي گردشگري و تجاري بازار ماسال

بازار هفتگي ماسال (در روزهاي شنبه)، از بازارهاي پررونق گيلان است و انواع و اقسام كالاها در بازار  ماسال عرضه مي‌شود. شايد تنوع كالايي كه در بازار  ماسال ديده مي‌شود، در كمتر بازار هفتگي بتوان ديد. فراورده‌هاي دامي مخصوصاً پنير و كره و ترشي‌هاي محلي به فراواني در شنبه بازار ماسال عرضه مي‌شود. همچنين هنگام نهال‌كاري، انواع و اقسام نهال‌ها مخصوصاً نهال توت در بازار  ماسال به فروش مي‌رسد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل فردين معصومي ماسال به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر ماسال استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل شاندرمن ماسال هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر ماسال را نيز به همراه دارد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط گردشگري | ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۹:۱۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

معرفي منطقه ريبا و گردشگري بام سبز ماسال

بام سبز ماسال، چشم انداز زيباي اين شهر است كه در يك كيلومتري شهر واقع شده و به جرأت مي‌توان از بام سبز ماسال به‌عنوان يكي از بي‌نظيرترين مناطق گردشگري كشور نام برددر ا بام سبز ماسال ، علاوه بر جلگه شهر ماسال، بخش‌هايي از شهرستان‌هاي صومعه سرا و بندر انزلي با مناظر بسيار زيبا قابل رويت است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل هاي ماسال به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر ماسال استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي  قشنگ با رزرو هتل آپارتمان مرزباني ماسال هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر ماسال را نيز به همراه دارد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط گردشگري | ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۹:۰۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

معرفي جاذبه هاي تاريخي خانه منجم باشي لنگرود

خانه منجم باشي در شهرستان لنگرود بيانگر اهميت لنگرود در دوره قاجار است, خانه منجم باشي به خانواده منجم باشى متعلق است كه با روى كار آمدن آقا محمد خان قاجار صاحب نام شدند, سالن و تزئينات نمونه اى از هنر معمارى گيلان در دوره قاجار است, بناي به صورت مجموعه ساخته شده بود و در اصل شامل بيروني ، اندروني ، خلوت خانه، مسجد، حمام و,,, بوده است اما امروزه از هم مجزا شده است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل ماندگار لنگرود به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر لنگرود استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر لنگرود را نيز به همراه دارد.      


ادامه مطلب
نوشته شده توسط گردشگري | ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۸:۲۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

منطقه طبيعي و زيباي درياچه كومله لنگرود

درياچه يا استخر طبيعي كومله در استان گيلان واقع است. درياچه كومله از ۳ آبگير مجزا تشكيل شده است كه طول بزرگترين آبگير در حدود ۱ كيلومتر و عرض آن ۴۰۰ متر است. فاصله درياچه تا سواحل درياي خزر و ساحل زيباي چمخاله در حدود ۱۰ كيلومتر و تا ارتفاعات شمالي البرز و كوه پرش كوه در حدود ۱ كيلومتر است. در نزديكي درياچه كومله امكانات تفريحي از قبيل قايق سواري و رستوران تعبيه شده است. درياچه كومله در جنوب روستاي كومله واقع در ۴ كيلومتري جنوب شرقي شهرستان لنگرود قرار دارد. در اطراف درياچه شاليزارهاي كاشت برنج و مزارع چاي بوفور به چشم ميخورد. درياچه كومله ميزبان شماري از پرندگان كنار آبزي استان گيلان است كه عموما براي زمستان گذراني به اين منطقه مهاجرت ميكنند. همواره با عبور از شهرستان لنگرود و با نگاه به آسمان تعدادي اگرت هاي كوچك و پرستو هاي دريايي مشاهدي مي شود كه از سمت دريا (چمخاله ، تالاب امير آباد) به سمت جنوب لنگرود يعني بخش كومله در حال پروازند. درياچه كومله از طريق كيلومتر ۲ جاده لنگرود به رامسر، فرعي روستاي كومله قابل دسترسي است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل هاي لنگرود به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر لنگرود استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل ستاره دريا لنگرود هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر لنگرود را نيز به همراه دارد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط گردشگري | ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۸:۰۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

منطقه تفريحي وتجاري بازار ماسوله

بازار هر شهر و روستايي از اولين جاهايي است كه آدم دلش مي خواهد به ديدنش برود. اگرچه ماسوله شهري توريستي است و بالا رفتن از پله ها و گشتن در كوچه پس كوچه هايش به اندازه كافي جذاب است، اما اگر خواستيد از بازارش ديدن كنيد، جايي كه روستاييان دست ساخته‌ها و بافتني‌هايشان يا مربا و ترشي‌هاي رنگارنگي كه در خانه درست كرده‌اند را در آن مي‌فروشند، سري به بازار ماسوله بزنيد. بازار ماسوله چهار سطح مستقل از هم دارد كه در هر طبقه از بازار ماسوله صنايع دستي ماسوله و اقلام جذاب ديگر به فروش مي‌رسد. ساده تر بگوييم در بازار ماسوله جشنواره خوراكي‌هاي ترش و شيرين برپاست و كافه ها و رستوران هاي متعددش و نشستن در آنها ميتواند كلي حالتان را از اين رو به آن رو كند. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل آرام ماسوله به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر ماسوله استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر ماسوله را نيز به همراه دارد. 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط گردشگري | ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۸:۰۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

معرفي منطقه تاريخي و گردشگري قلعه رودخان فومن

در 20 كيلومتري شهرستان فومن، بنايي تاريخي وجود دارد كه گروهي از باستان شناسان، قدمت آ قلعه رودخان را در دوران حكومت ساسانيان تخمين زده اند. وجه تسميه قلعه رودخان ، به علت قرارگيري و احداث قلعه رودخان در كنار رود است كه در گذشته به «دژ روگان» شهرت داشته و با گذشت زمان به «قلعه ي رودخان» تغيير نام داده است. قلعه رودخان كهن در بين مردم به نام هاي ديگري مانند «دژ روخان»، «قلعه ي حسامي»، «قله رخون»، «قلعه ي هزارپله» و «دژ روگان» نيز شناخته مي شود. ويژگي منحصربه فرد قلعه رودخان، عدم نفوذ، فتح و دسترسي به قلعه رودخان توسط دشمن در طول تاريخ است. قلعه رودخان اين دژ قديمي از بخش هاي مختلفي از جمله دو ارگ و قورخانه، تشكيل شده است. ارگ محل سكونت حاكم وقت و خانواده ي وي احداث شده و قورخانه نيز براي سكونت و انجام كارهاي نظامي سربازان مورد استفاده قرار مي گرفت. از ديگر قسمت هاي قلعه مي توان به تعدادي ورودي، زندان، سردخانه، حمام، حوض، آبريزگاه، آب انبار، برج ديده باني، چندين اتاق ديده باني، تعدادي واحد مسكوني، برج و بارو و ... اشاره كرد. از ويژگي هاي منحصربه فرد و جالب در مورد قلعه، سيستم دفاعي و امنيت بي نظير قلعه رودخان است؛ چرا كه در طول تاريخ و در مدت زمان پويايي قلعه رودخان ، هيچ دشمني موفق به فتح قلعه رودخان نشده است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل معين فومن به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر فومن استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر فومن را نيز به همراه دارد. 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط گردشگري | ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۷:۵۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

معرفي شهر زيبا و تاريخي فومن

شهرستان فومن ، شهر مجسمه هاي ايران و يكي از زيباترين نقاط استان گيلان است كه گردشگران، آن را با طبيعت سرسبزش، مي شناسند. در سفر به فومن، همراه ما باشيد. در سراسر ايران، فومن را با باغ ها، شاليزارها، مجسمه ها، درختان چنار و مناظر زيباي طبيعي مي شناسند. سرزميني تاريخي كه باستان شناسان فومن را در گروه قديمي ترين مناطق شمالي كشور معرفي كرده و پيشينه اي 2500 تا 3000 سال را براي شهر زيبا و سرسبز فومن ، تخمين زده اند. امروزه شهر فومن با بهره مندي از آب وهوايي معتدل و مطبوع، خوراكي هاي لذيذ و خوشمزه ي بومي، سوغات و صنايع دستي محلي، ديدني ها و چشم اندازهاي طبيعي و نيز آثار تاريخي بازمانده از دوران باستان، به يكي از پرطرفدارترين مناطق گردشگري در كشور تبديل شده است كه سالانه، پذيراي جمع زيادي از توريست ها و گردشگران از سراسر ايران و جهان است.شهرستان فومن گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل هاي فومن به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر فومن استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل فومن هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر فومن را نيز به همراه دارد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط گردشگري | ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۷:۳۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

معرفي جاذبه هاي گردشگري وتفريحي پل چوبي كياشهر

يكي از جاذبه هاي گردشگري طبيعي و تفريحي بندر كياشهر ، پل چوبي است كه به طول يك كيلومتر از وسط تالاب بين المللي بوجاق عبور كرده تا به ساحل دريا برسد.پل چوبي كياشهر به قدر كافي محبوبيت دارد . از مشخصات پل چوبي مي توان به طول ۷۰۰ متري و عرض ۲٫۵ متري پل چوبي اشاره كرد . تالاب بندر كياشهر ۲۰۰ هكتار وسعت دارد . پل چوبي ساحل را به پارك جنگلي متصل مي كند .اتصال ساحل به پارك جنگلي موجب شده تا در هنگام عبور از پل چوبي احساس شگفتي در شما ايجاد شود ، در دو طرف مسير، ني زار هاي زيبايي را مشاهده مي كنيد كه از تالاب بيرون زده و با ورزش باد ملايمي به اين سو آن سو حركت مي كنند .در كنار پل چوبي قايق هايي هستند كه مي توانيد سوارشان شده و در تالاب و بين ني زار هاي تالاب قايق سواري كنيد . در انتهاي پل چوبي ، در كنار ساحل نيز امكانات رفاهي چون نمازخانه ، پارك كودك ، نمايشگاه صنايع دستي ، پيست موتور سواري در كنار ساحل و آلاچيق‌هاي خانوادگي تعبيه شده كه گردشگران مي توانند در آنجا به تفريح و استراحت بپردازند .ساحل كياشهر ، ساحلي شني مي باشد كه براي شنا بسيار مناسب بوده و تمامي امكانات لازم جهت شنا را دارا مي باشد .همجوار بودن دريا ، منطقه حفاظت شده بوجاق ، تالاب ، جنگل ، موجب شده تا پل چوبي هرچه بيشتر مورد توجه قرار گيرد و علاقه مندان بسياري را به خود جذب كند . گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل دريا كنار كيا شهر به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر كياشهر استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر كياشهر را نيز به همراه دارد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط گردشگري | ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۷:۲۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

جاذبه هاي طبيعي پارك جنگلي بي بي يانلو آستارا

پارك جنگلي بي‌بي يانلو از جنگل‌هاي هيركاني كشور است كه در ۵ كيلومتري آستارا، در حاشيه جاده آستارا به اردبيل جاي گرفته است. پارك جنگلي بي بي يانلوي بي‌نظير داراي جاذبه‌هاي طبيعي منحصر‌به‌فرد و خاصي است كه توجه طبيعت‌دوستان و گردشگران زيادي را مجذوب خود مي‌كند. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل جهانگردي آستارا به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر آستارا استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر آستارا را نيز به همراه دارد. 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط گردشگري | ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۷:۰۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

معرفي منطقه تجاري و توريستي بازار ساحلي آستارا

بازار بزرگ ساحلي آستارا يكي از مهم‌ترين مراكز تجاري استان گيلان و از معروف‌ترين بازارهاي ايران است كه در ميان مردمان محلي آستارا با نام «بساط» شناخته مي‌شود. بازار بزرگ ساحلي در يكي از بهترين نقاط شهري آستارا و در حاشيه درياي خزرمرداب آستارا واقع شده‌است. مغازه‌ها و پاساژهاي زيرمجموعه بازار بزرگ ساحلي از پل فارابي تا انتهاي پاركينگ بازار و چسبيده به بلوار سفير اميد امتداد مي‌يابد. بازار بزرگ ساحلي آستارا با بيش از 1500واحد صنفي فعال در محدوده ۶۰ پاساژ در بخش‌هاي مختلف پوشاك، و... فعاليت مي‌كند، كه به صورت مستقيم براي پنج هزار نفر اشتغالزايي شده است. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل نگين استيل آستارا به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر آستارا استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل آپارتمان ايساتيس آستارا هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر آستارا را نيز به همراه دارد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط گردشگري | ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۶:۵۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

معرفي منطقه تفريحي ساحل صدف آستارا

ساحل زيباي صدف آستارا يكي از تميزترين و بكرترين مناطق ساحلي درياي خزر است كه همواره پذيراي مسافران و گردشگران زيادي از سرتاسر كشور و دنيا است. ساحل صدف در ۱۰ كيلومتري آستارا به سمت رشت جاي گرفته است و امكاناتي نظير بازي و تفريح كودكان، طرح سالم‌سازي و محل شنا، استراحتگاه‌هاي موقت، پلاژهاي عرضه خدمات، امكان نصب چادر، اكيپ امداد، نجات غريق و ماهيگيري دارد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل پارلا آستارا به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر آستارا استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل پارلا هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر آستارا را نيز به همراه دارد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط گردشگري | ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۶:۳۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

منطقه زيبا و گردشگري تالاب استيل آستارا

تالاب بين‌المللي استيل در چهار كيلومتري شهر آستارا در حاشيه جاده آستارا به تالش جاي گرفته است. اهميت اكوتوريستي تالاب استيل زيبا و شگفت‌انگيز به دليل نزديكي به جاده، تنوع چشم‌اندازهاي طبيعي نظير كوهستان، جنگل، مزارع و كشتزارهاي اطراف دو چندان شده است. جالب است بدانيد كه به دليل قرارگيري ريشه درختان تالاب استيل در آب، آن‌ها همواره در پهناي تالاب جابه‌جا مي‌شوند و حركت مي‌كنند. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل اسپيناس آستارا به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر آستارا استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل ابوالفضل آستارا هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر آستارا را نيز به همراه دارد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط گردشگري | ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۶:۱۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

شهر ساحلي و توريستي آستارا

آستارا يكي از شهرهاي ساحلي و توريستي گيلان است كه سرشار از جاذبه هاي بكر و طبيعي در غرب درياي خزر و نقطه مرزي ايران و جمهوري آذربايجان است, شهري كه آرامش ساحل خزر،‌زيبائيهاي چشم نواز آستارا را در امتداد كوهپايه هاي سرسبز جنگلي به اوج آسمان دوخته و جلوه اي از زيبائي هاي بي كران سرزمين ايران را به رايگان براي گردشگران به نمايش مي گذارد, آستارا يك شهر جلگه ايي است كه در قديم به علت پس‌روي آب درياي خزر، بخشهايي از آستارا به صورت باتلاق بود و به همين دليل هسته رو يا همان آهسته رو ناميده مي شد كه بعدها به آستارا تبديل شد. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل آستارا به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر آستارا استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل هاي آستارا هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر آستارا را نيز به همراه دارد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط گردشگري | ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۶:۰۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

جاذبه طبيعي و گردشگري منطقه حفاظت شده سرخانكل انزلي

تالاب سرخانكل (منطقه حفاظت‌شده سرخانكل) بخشي از مجموعه تالاب انزلي است، كه در بخش مياني آن واقع‌ شده است. از آنجايي‌ كه نبض گردشگري تالاب در انتهاي اين منطقه مي‌تپد خواه‌ناخواه سرخانكل به‌عنوان تنها مسير رسيدن به نيلوفرهاي آبي است.  پرندگان مهاجر نظير قو، غاز، چنگر و انواع مرغابي‌ها، طاووسك، يلوه، كاكايي نيز در اين منطقه زمستان گذراني مي‌نمايندسرخانكل پوشيده از آزولا، سه كوله خيز، لاله تالابي و نيزار است كه گونه غالب گياهي منطقه حفاظت شده سرخانكل ني و لوئي تشكيل مي‌دهدمنطقه رويش گل‌هاي نيلوفر آبي يكي از مكان‌هاي اصلي تخم‌گذاري و جوجه آوري پرستوهاي دريايي در تالاب انزلي محسوب مي‌شود. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل آپارتمان سفير بندر انزلي به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر انزلي استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل جهانگردي بندر انزلي هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر انزلي را نيز به همراه دارد. 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط گردشگري | ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۵:۵۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

منطقه تفريحي موج شكن انزلي

موج‌شكن انزلي كه براي جلوگيري از آسيب رساندن موج‌هاي دريا به كشتي‌ها و قايق‌ها ساخته شده بود، اكنون به محلي براي تفريح بدل شده است. تقريبا هر بازديدكننده از انزلي، يك عكس يادگاري در كنار موج‌شكن دارد. گردش روي موج‌شكن بندر انزلي و تماشاي منظره دريا و كانال و ساحل انزلي و بلوار ساحلي انزلي از فراز موج شكن ، خاطره‌اي فراموش‌نشدني براي هر گردشگري خواهد ساخت. گردشگران پس از گردش در مناطق تفريحي، گردشگري و بازديد از مناطق ديدني با رزرو هتل الماس بندر انزلي به استراحت پرداخته و از امكانات رفاهي هتل هاي شهر انزلي استفاده نمايند، ضمنا شرايط مطلوب، آرامش، راحتي خيال مسافران و گردشگران، لذت بردن از ديدني ها، تجربه هاي قشنگ با رزرو هتل آپارتمان ملل بندر انزلي هنگام بازديد از جاذبه هاي گردشگري شهر انزلي را نيز به همراه دارد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط گردشگري | ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۵:۳۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |